Series
Ratings
66- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.5