Series
Ratings
140- Shop of the LampRated ★ 3.5
- MaestraRated ★ 1.5
- My DearestRated ★ 3.5
- Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
- The BequeathedRated ★ 1.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- GriseldaRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Risqué Business: TaiwanRated ★ 5.0
- Risqué Business: JapanRated ★ 5.0
- Risqué Business: The Netherlands and GermanyRated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5