Movies
Ratings
482
Gods of EgyptRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The TargetRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0