Series
Ratings
65- The Owl House Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.5
EndeavourRated ★ 3.5
EndeavourRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0
Carmen SandiegoRated ★ 4.0- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
- Carmen SandiegoRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
CranfordRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5