Series
Ratings
55
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0