Titles you rated
- AdolescenceRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- As You Stood ByRated ★ 3.5
- WaywardRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Head Over HeelsRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The AuditorsRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
- Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5

Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Daughters-in-LawRated ★ 3.0