Series
Ratings
101
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0- Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Schitt's CreekRated ★ 4.5- Poker FaceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Racket BoysRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0