Series
Ratings
352- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Movie RoomRated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0- New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 3.0
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0