Series
Ratings
48- KiddingRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0- Ar+istRated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Camping ClubRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0