Series
Ratings
14
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 1.5- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 1.5
- Crime SceneRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 2.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.5