Series
Ratings
86
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 4.0
Haneuljae's MurderRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Dr. FrostRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0