Titles you rated
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 3.5