Series
Ratings
115
스타맨 ~ 이 별의 사랑 ~Rated ★ 1.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 4.0
SmileRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.5
大切なことはすべて君が教えてくれたRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0