Titles you rated
- The GentlemenRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 3.5
- My Little TelevisionRated ★ 2.5
- Super BandRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5- Movie RoomRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0