Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 2.5
Clean With Passion For NowRated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 5.0- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 4.0

Through the DarknessRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5- My NameRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- RevenantRated ★ 2.5