Series
Ratings
12- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0