Series
Ratings
13
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0