Series
Ratings
52
I Need RomanceRated ★ 5.0
Beautiful LadyRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 1.0- Idle MermaidRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 4.5- Middle School Student ARated ★ 4.5
MidasRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0