Series
Ratings
99- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.5
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Ace of the DiamondRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0