Series
Ratings
82
Better Call SaulRated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
- I Am SoloRated ★ 4.0
- Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.5
- Divorced SinglesRated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Selling SunsetRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0- My NameRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Below DeckRated ★ 3.0
- Below DeckRated ★ 3.0
- Below DeckRated ★ 3.0
- Below DeckRated ★ 3.5