Series
Ratings
40
The Lost RoomRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0