Movies
Ratings
1485
F1: The MovieRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 2.0- Officer Black BeltRated ★ 3.0
- FyreRated ★ 3.5