Series
Ratings
24
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Our PlanetRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5- Wild ChinaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0- House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.5