Titles you rated
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- 샤먼: 귀신전Rated ★ 4.0
- BerlinRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Welcome to Wedding HellRated ★ 3.5
- NokideugzoneRated ★ 3.5
- Killing EveRated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.5- Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 4.5