Series
Ratings
130
I Am Not a RobotRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 1.5- Eye Love YouRated ★ 4.0
Reunited WorldsRated ★ 1.0- My NameRated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0- Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 1.0
Youth of MayRated ★ 5.0- MelancholiaRated ★ 1.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0