Series
Ratings
203- The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
- High Potential Season 2Rated ★ 2.5
- High Potential Season 1Rated ★ 3.0
- The DinosaursRated ★ 3.5
- Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
- Phantom LawyerRated ★ 2.0
- Concrete MarketRated ★ 2.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Mother and MomRated ★ 3.0
- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 4.0
- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 4.0
- No Next LifeRated ★ 2.5
- The ManipulatedRated ★ 1.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 1.0
Romance of the Three KingdomsRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- HierarchyRated ★ 1.0