Series
Ratings
18
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- A Dance From AfarRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 5.0