Titles you rated
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 0.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5