Series
Ratings
110- Crime SceneRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
JackpotRated ★ 3.5
Secret HealerRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0