Series
Ratings
35
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Family PlanRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- The LetdownRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 0.5
- Mask GirlRated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 5.0
- The Great Season 2Rated ★ 4.0