Series
Ratings
164
TrapRated ★ 2.5- The Lies WithinRated ★ 4.0
Class of LiesRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 놀이의 반란Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 퍼펙트 베이비Rated ★ 3.5
- The Good DetectiveRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.5