Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Real: The MovieRated ★ 4.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0- The Possession of David O'ReillyRated ★ 4.5
SairenRated ★ 3.5
Apollo 18Rated ★ 4.5
The Eye 2Rated ★ 3.0- The TunnelRated ★ 3.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 5.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 4.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0- The Evil TwinRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0- Chernobyl DiariesRated ★ 4.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 3.5
The Midnight Meat TrainRated ★ 4.0- CadaverRated ★ 3.0
The WigRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 3.0