Series
Ratings
106- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5- Tong: MemoriesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0- Battle of TonguesRated ★ 3.5
- Youn's KitchenRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 2.5- The Genius: Black GarnetRated ★ 3.0
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0