Series
Ratings
16
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Romantic PrincessRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5