Series
Ratings
51
MistyRated ★ 3.5- Doctor ChaRated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
MineRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 5.0- Big MouthRated ★ 4.0

My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0- Tracer Season 2Rated ★ 4.5