Series
Ratings
253
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0- Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0- The Silent SeaRated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0