Titles you rated
- Dear XRated ★ 4.5
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Beyond the BarRated ★ 2.0
- Queen MantisRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- The DefectsRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 4.5
- Law and The CityRated ★ 4.0
- BITCH X RICHRated ★ 0.5
- Haunted PalaceRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- Dear HongrangRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
- KarmaRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5