Series
Ratings
261- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.0- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Abbott Elementary Season 4Rated ★ 3.5
- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
- Dream ProductionsRated ★ 4.0
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
- Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.0
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5