Series
Ratings
244
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Dear XRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Alien: EarthRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Dept. QRated ★ 3.0
- MobLandRated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Hyper KnifeRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0