Series
Ratings
66- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.0
- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5