Series
Ratings
16- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5