Series
Ratings
47- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
- Mystic TV: SurpriseRated ★ 1.0

Radio StarRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0