Series
Ratings
97
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 0.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 1.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 1.0
The Morose MononokeanRated ★ 0.5
The Good DoctorRated ★ 0.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 0.5
Wakako zake Season 3Rated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
The Good DoctorRated ★ 1.0
Toy SoldiersRated ★ 1.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 1.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 1.0
- The Sound of Your Heart Season 1Rated ★ 0.5
- 명탐정 코난Rated ★ 0.5
- 명탐정 코난Rated ★ 0.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 1.0- 명탐정 코난Rated ★ 0.5
- 명탐정 코난Rated ★ 0.5
Animal BabiesRated ★ 1.0