Titles you rated
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 5.0
Zyuden Sentai KyoryugerRated ★ 3.5
Tokumei Sentai Go-BustersRated ★ 3.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 4.5
비공인전대 아키바레인저Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Squid Girl!Rated ★ 3.5
Dai-GuardRated ★ 3.0
School RumbleRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 0.5
The Big-ORated ★ 4.0
Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 0.5