Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Good Luck!!Rated ★ 4.0
The Path to GloryRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
- SeoulmoonRated ★ 3.5
Star in My HeartRated ★ 4.0- MRated ★ 3.5
- TomatoRated ★ 3.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
You and IRated ★ 4.0- A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
PoliceRated ★ 3.5