Series
Ratings
15- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 1.5
Dong YiRated ★ 2.0