Series
Ratings
13
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 2.0
One Warm WordRated ★ 3.0
AdvocateRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 2.5
黄金の豚 -会計検査庁 特別調査課-Rated ★ 2.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 5.0- The Fugitive LawyerRated ★ 4.5
- Big ManRated ★ 4.5