Series
Ratings
14
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5