Series
Ratings
16
HannibalRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0