Series
Ratings
144
The BoysRated ★ 2.5
Strangers From HellRated ★ 3.5- OzarkRated ★ 3.0
- OzarkRated ★ 3.5
- The Day of the JackalRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 2.5- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0